Toto je opravdu pro silné jedince aneb orientace ve stavebních plánech a větších rozpočtech

Možná právě proto, že má práce je velmi kreativní a vyžaduje neustálou komunikaci s klientybýt stále v pohybu, jsou i momenty, kdy se musím odsunout do ústraní, zavřít v pracovně a vypnout telefon i děti a další rušivé elementy … protože tyto momenty jsou pouze pro silné jedince. Mám před sebou plány dvou hotelů, které jsou aktuálně v rekonstrukci a ve výstavbě a je potřeba zcela přesně propočíst potřebné množství jednotlivých  materiálů a připravit rozpisy pro výrobu…

Takže pro tentokrát zhruba 1km dvouřadého závěsného systému a 2km záclon a závěsů …

   

Mohlo by se zdát, že toto není už součástí designérského oboru, ale opak je pravdou. Maximální možná prostorová představivost , chvíle nutného usilovného soustředění a obrovské vypětí a adrenalin při větších rozpočtech … zároveň ale veliké dobrodružství, úžasné momenty při konečné kompletní realizaci a famózní zkušenosti to vše skýtají zakázky větších rozměrů. A ten závěrečný pocit spokojenosti v očích klienta či investora … prostě wow…

Pokud máte problémy s rozpočty, nevíte si rady s plány, s výpočtem množství materiálů a různých designů nebo třeba se zaměřením interiérů.

Potřebujete-li více podnětných informací, stáhněte si ebook zdarma zde – 5 základních klíčů k úspěšné realizaci textilních dekorací.

V případě, že si chcete dopřát plnou nálož inspirace a hledáte tajné fígle designérů, pak neváhejte a zainvestujte do sebe právě teď – pořiďte si placený ebook zde – Co potřebujete vědět, než si obléknete okna aneb ušetřete drahocenný čas a peníze.

Jste na tom správném místě. Neváhejte se na mě obrátit s případnými dotazy na drozdova@juuu.cz

krásný den Iva

Jsem expertka v textilních dekoracích – jejich výběru, zaměření a realizaci na míru všech interiérů. Mým královstvím je svět látek, barev a designů. Více než 15 let pomáhám klientům dát jejich oknům příjemný styl a eleganci a radost, pohodu a klid jejich domovům. Ráda pomohu i Vám. Můj příběh najdete zde:
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

  • 5 základních klíčů k úspěšné realizaci textilních dekorací

    Ochutnejte dávku inspirace a usnadněte si cestu k té nejlepší dekoraci oken právě pro Vás. Stáhněte si eBook zdarma a dozvíte se základní klíče pro úspěšné řešení textilních dekorací ve Vašich interiérech díky, kterému ušetříte svůj čas!

  • Nejnovější články
  • Kategorie
  • Potkáme se na Facebooku: