Mám obrovskou radost … Chcete mít také?

dovolte mi dnes poněkud netradiční článek, ale mám jednu novinku, kterou bych s Vámi ráda sdílela. Jde o novinku s velkým N, a přestože není jen má, je krásná a tvořivá, a to Vy všichni máte rádi.
Několik měsíců jsme snily, dalších několik plánovaly a posledních pár týdnů skoro nespíme… Ale stojí to za to! 

Nemravka – šperky z polymerové hmoty, pomůcky, materiál, kurzy

Za „my“ stojí přátelství Ivy (Juuu) a Petry (Nemravky), které jsou obě milovnice krásných věcí. Pokud má být příběh konkrétnější, tak jsme dumaly nad pletenou dekou u nás v obýváku, kde další podobnou najít, jak ji vyrobit.No a pak to přišlo, objev roku :-), našla jsem poklad. Po krátkém váhání vznikly Načechrané záležitosti neboli Fluffy Affairs [flafi efe:rs] a narodila se nám nová stránka a obchůdek (nejen holčičí) vonící domovem… načechraný a měkoučký.


Začínáme do Vašich domů a bytů prodávat pletené plédy, přehozy a polštářky. A činit tak Vás a Vaše příbytky šťastnými.
Všechny výrobky jsou z přírodního materiálu – 100% bavlny a splňují ekologické standardy Oeko-Tex.
Když zavřeme oči, flafí obchod je pro nás radost z objetí, huňatost, touha po domově, teplo, útulnost, načechranost, měkké potěšení… Věříme, že stejné pocity vyvolá i u Vás. Je to totiž… 


…láska na první dotyk.
Dost snění a poezie…  nabízíme Vám skvělou možnost, která se už nebude opakovat – u příležitosti vzniku Fluffy Affairs pro Vás po omezenou dobu – konkrétně do 21. 8. 2019 – máme nabídku výrazné slevy, při nákupu nádherných a kvalitních produktů pro Váš domov. 
Jedná se o slevu 30 % u všech výrobků. Ano, můžete ušetřit téměř třetinu ceny! Je ale potřeba nezapomenout a jednat! Neboli objednat do 21. 8. 2019 a v té době i uhradit objednávku. 
Skvělá nabídka, že? A opravdu neopakující se, tyto produkty už nebudou nikdy s tak velikou slevou, jako nyní. Ano, samozřejmě budeme mít akce, ale nikdy ne s tak obrovským snížením ceny. Výrobky se navíc poměrně dlouho vyrábí a zásoby budou omezené. Takže… možná je čas připravit se na podzimní plískanice, zútulnit si domov, nakoupit dárky pro své milé bližní….
Co vy na to? Všechny produkty pak pro Vás budou expedovány na konci září a počátku října, v pravý čas na to, abyste se v nich mohli pěkně (pod)zimně zabydlet.
Abyste slevu mohli získat, zde pro Vás máme tajný kód  1907JUUU-30, který při objednávání zadáte přímo do objednávkového formuláře. 
A pro 111 nejrychlejších, kteří u nás nakoupí nad 3000 Kč navíc máme nádhernou a veskrze ženskou kosmetickou taštičku na líčidla a další ženské nezbytnosti v ceně téměř 900 Kč. 


Náš flafí obchod najdete na stránce www.fluffyaffairs.cz. Už je to dlouhé, že? Takže… vstupte do našeho království a nechte se hýčkat!  
S láskou, 
Petra a Iva
Fluffy Affairs s.r.o.

PS: Ale nebojte se, ač by se mohlo zdát, že jsem svou práci a blog trošku zanedbávala, opak je pravdou…
Jsem zde a těším se na Vás ať už na blogu, webu Juuu nebo Fluffy Affairs
Iva


Jsem mámou dvou úžasných dětí, manželkou báječného muže, nadšená cestovatelka, objevovatelka nových míst, chutí a vůní a expertka v textilních dekoracích – jejich výběru, zaměření a realizaci na míru všech interiérů. Mým královstvím je nejen svět látek, barev a designů, ale i harmonizace prostoru. Propojuji ověřené a osvědčené západní a východní techniky bydlení v jeden smysluplný konstruktivní balíček, který si otevřete přímo doma a objevíte kouzelnou, přirozenou a smysluplnou jiskru harmonizace pro Váš domov. Více než 20 let pomáhám klientům dát jejich oknům příjemný styl a eleganci a radost, pohodu a klid jejich domovům. Ráda pomohu i Vám. Pro více informací se přihlašte na můj IG profil @juuu.cz nebo FB profil @juuu anebo navštivte mé online kurzy či klub - Vědomé tvoření domova
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů