Holky v akci aneb veletržní speciál s dárečkem …

POZOR, nepropásněte – už tento víkend.

Velmi živě si pamatuji momenty, kdy jsem ve svém prvním zaměstnání v softwarové společnosti odjela s kolegy na veletrh. Vytváření softwarů skutečně nebylo mou pracovní náplní, natož pak mým koníčkem. Ve firmě jsem pracovala jako asistentka a tak bylo na místě zúčastnit se veletrhu jako „firemní hosteska“.

S ohledem na mou náturu a vskutku spíše introvertní povahu byly tyto dny v podstatě mou noční můrou. Tiše jsem se modlila, ať se mne nikdo ze zákazníků na nic neptá a chtěla jsem jen, ať každičký den rychle skončí. Nákupy svačin nebo obědů pro kolegy byly mnohdy vysvobození :-).

Ale jak se říká – co nás nezabije, to nás posílí.

Dnes se při té vzpomínce skutečně bavím. Pravdou je, že veletrhy se staly mou každoroční aktivitou, nicméně jako vystavovatel budu mít o víkendu premiéru, na kterou se už moc těším. Přijdu si jako malé dítě, plna představ a plánů …

Takže jste srdečně zváni a kdy a kam?

A kde se stala ta změna?

Jednoznačně nastala tím správným záměrem. Tvořením a budováním se práce stala pro mě posláním a poslání zase prací. Prací, kdy zapomínám na čas a nadšení z našich interiérových výtvorů, navrhování a tvoření dekorací a jejich předávání druhým mě pohltí natolik, že už další slova jsou zbytečností.

Proč si máte udělat čas?

  • Na veletrhu najdete spoustu INSPIRACE.
  • Budete moci nakoupit interiérové doplňky pro vás samotné anebo dárečky pro vaše blízké a to za SUPER CENY.
  • Využijte možnosti osobní konzultace ZDARMA. Potřebujete poradit s barevným doladěním textilních dekorací v interiéru nebo s výběrem správného závěsného systému? Pak se za námi zastavte!

… anebo nás přijďte jen pozdravit …

Jste už rozhodnuti?

Pak máte jedinečnou možnost – jako dárek máte ode mě vstup ZDARMA.

Stačí poslat e-mail juuu@juuu.cz s žádostí o zaslání elektronické vstupenky a obratem Vám ji zajistím.

Mějte se prima, opatrujte se a těším se na Vás.

Iva

Jsem expertka v textilních dekoracích – jejich výběru, zaměření a realizaci na míru všech interiérů. Mým královstvím je svět látek, barev a designů. Více než 15 let pomáhám klientům dát jejich oknům příjemný styl a eleganci a radost, pohodu a klid jejich domovům. Ráda pomohu i Vám. Můj příběh najdete zde:
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

  • 5 základních klíčů k úspěšné realizaci textilních dekorací

    Ochutnejte dávku inspirace a usnadněte si cestu k té nejlepší dekoraci oken právě pro Vás. Stáhněte si eBook zdarma a dozvíte se základní klíče pro úspěšné řešení textilních dekorací ve Vašich interiérech díky, kterému ušetříte svůj čas!

  • Nejnovější články
  • Kategorie
  • Potkáme se na Facebooku: