Polštáře – radost, pohoda a zábava do každé rodiny aneb úžasný dárek v každém věku

Když jsme stěhovali náš obchod a showroom Juuu, pomáhala mi celá rodina a právě na polštářky jsem měla dvě malé pomocnice – moji dceru Anetku s kamarádkou, holky si to moc užily 🙂 a do dnes na tu velkou zábavu vzpomínají. No nedivím se, takovou hromadu doma jen tak někdo nemá :-).

  

U nás doma jsme v obklopení polštářku všichni, bohužel i jeden z našich pejsků získal tuto závislost a tak se nám občas stane, že nás o něj připraví :-).

Je zajímavé, kolik lidí, kteří přijdou na návštěvu, sednou na sedačku a zcela automaticky berou polštář a položí si jej do klína. Z psychologického hlediska to bude jakési „vystlání“ svého pole, který si každý z nás chrání :-)… ale je sranda to pozorovat. Zkuste si toho sami všimnout.

   

Polštáře jsou prostě neoddělitelnou součástí našich domovů a našich životů. Ať už se jedná o obývací místnosti, kde slouží na sedačkách jako radost pro oko, přináší pohodu a podporu našim zádům a pohodlí návštěvám. V dětských pokojích přináší pohodu pod hlavou a leckdy i celým tělem :-), podporují pocit bezpečí a jistoty v průběhu noci i při koukání na prima film nebo při čtení dobrodružné knížky i pohádek. Proto právě polštářek může být tím pravým dárkem pro přátele nebo kohokoli z rodiny.

   

Polštářek je sice malou dekorací, ale může se stát při vhodném použití vzoru a barvy také dominantou v interiéru. V posledních letech se trendy barev uchylují k zemitým tonům ve škále od bílé, béžové a šedé až po hnědou či tmavě šedou. Právě proto se polštář může stát v interiéru tou pravou poslední tečkou, která buď vše barevně sjednotí a podpoří použité barvy anebo naopak bude barevně či designově velmi výrazný.

       

Pokud použijeme výrazné barvy či designy na sedačkách či oknech, pak se nám díky velké ploše rychleji a velmi lehce okoukají a jejich případná výměna bývá dosti cenově náročná. Když však použijeme výraznější vzory nebo kombinace barev právě na polštářky, pak můžeme mít více variant třeba na každé roční období a změna je pak výrazněji snazší a pohodlnější. Inspirovat se můžete třeba v našem kamenném obchodě Juuu nebo na našem eshopu.

     

Přeji Vám ať se Vám zařizování Vašich interiérů daří a užíváte si jej s radostí a lehkostí.

 

Jsem mámou dvou úžasných dětí, manželkou báječného muže, nadšená cestovatelka, objevovatelka nových míst, chutí a vůní a expertka v textilních dekoracích – jejich výběru, zaměření a realizaci na míru všech interiérů. Mým královstvím je nejen svět látek, barev a designů, ale i harmonizace prostoru. Propojuji ověřené a osvědčené západní a východní techniky bydlení v jeden smysluplný konstruktivní balíček, který si otevřete přímo doma a objevíte kouzelnou, přirozenou a smysluplnou jiskru harmonizace pro Váš domov. Více než 20 let pomáhám klientům dát jejich oknům příjemný styl a eleganci a radost, pohodu a klid jejich domovům. Ráda pomohu i Vám. Pro více informací se přihlašte na můj IG profil @juuu.cz nebo FB profil @juuu anebo navštivte mé online kurzy či klub - Vědomé tvoření domova
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů