10 důvodů PROČ

Péče o domov je investicí. Investicí do sebe a do celé vaší rodiny. Investicí do prostoru tak navyšujete svůj vlastní potenciál i potenciál celé své rodiny.

Textilní dekorace všeobecně mají aspekt ženskosti. Vnesete jimi do interiéru tedy jemnost a útulnost a vytvoříte laskavou náruč. Nicméně jejich možnosti, díky využití barev a vzorů, jsou velmi širokospektré, můžete díky nim podpořit i mnoho jiných aspektů, i třeba ten mužský zajištěním bezpečného útočiště a soukromí a ideálně jimi celý prostor harmonizovat.

Záclonová či závěsová dekorace oken jsou velmi zásadním prvkem interiérů a mohou tak podpořit i vaši jedinečnost, protože k tomu by váš domov jednoznačně přispívat měl. Cítit se doma jistě, bezpečně a podporovat se navzájem, jen tak můžete růst.

Látkové dekorace tlumí odezvy a zvukové šumy a prostor se tak stává bezpečným a vhodným pro tolik potřebné hluboké uvolnění a relax. V průběhu dne na vás útočí tolik podnětů, ať už vizuálních, tak i zvukových, jste zvyklí je příliš nevnímat nebo jen částečně. Nicméně vaše mysl je stále v pozoru a váš podvědomý svět jede celý den na plné obrátky. Domov je lázní pro vaši mysl, vaše vědomí i podvědomí.

Vhodně zvolená textilní dekorace a tedy v první řadě i závěsný systém, který je nedílnou součástí správné volby dekorace, podpoří zamýšlený ráz interiéru a vytvoří tak kompaktní harmonický celek s ostatními prvky v interiéru. Je třeba maximálně dbát na funkčnost a vymyslet ideální řešení na první dobrou není mnohdy jednoduché a proto stojí za to nad tím zapřemýšlet a nedělat ukvapená rozhodnutí.

Vnitřní clona oken vytvoří bezpochyby i klidné zázemí a hlavně příjemné soukromí, což je pro vnitřní pocit bezpečí celé rodiny velmi důležité.

Vhodnou volbou dekorací a hlavně správný výběrem jejich technologické funkčnosti se postaráte i o váš klidný spánek a celkovou regeneraci v průběhu noci. Naše tělo vnímá světlo nejen vizuálním vjemem, ale i senzory na kůži. Toto je jedna ze základních funkcí naší kůže, která zajišťovala naše bezpečí i rytmus organismu už v dobách dávno minulých. Tuto schopnost máme stále a je dobré s tímto faktem vědomě pracovat obzvláště v místnostech, kde spíme.

Textilní dekorace jsou již dlouhá léta nedílnou součástí interiérů a v podstatě nabízí nejjednodušší a zároveň nejmarkantnější možnou změnu v interiéru v poměru cena a výkon.

Vhodným polštářem nejen zkrášlíte váš prostor, sedací soupravu, koutek pro čtení anebo vaši postel. Polštářky se stanou parťáky pro vaše záda, hlavu anebo funkční podložkou vašeho pracovního počítače. A co vám budu povídat, taková domácí polštářková bitva zabezpečí i spoustu poměrně „bezpečné“ legrace s vašimi dětmi.

Výměna dekorací jen tak … Říkáte si, že to není důvod? Ono zdánlivé jen tak má většinou hlubší podstatu. Necháváte se unášet proudem života, od rodičů se stěhujete do vlastního bydlení, máte různé životní partnery, přichází děti a zkrátka se každému z vás mění časem okolnosti i zkušenosti a celý váš život. Měníte se vy sami a tak i změna prostoru okolo vás je nutnou součástí vašich životů.

Péčí o domov zkrátka pečujete o svou mysl, tělo a celkovou vitalitu. Prostor, ve kterém žijete, pracujete a trávíte více času má obrovský potenciál v podpoře vašich životů, jen mu to musíte dovolit a pracovat s ním. Stagnace v prostoru je stejně propastnou pastí jako stagnace vás samotných a v návaznosti na tento fakt pohnutím a rozprouděním energií v prostoru zabezpečíte i svůj vlastní posun a to za to stojí.

Nechci a nebudu vám vyprávět, že znám cestu k zabezpečení vašeho štěstí. Všichni dobře víme, že štěstí je otázkou našeho vnitřního nastavení a především vlastního rozhodnutí. Nicméně váš domov a prostor, ve kterém trávíte více času může být naplněn ze srdce a vašeho vědomého rozhodnutí a poponést vás tak o krok blíže a s laskavostí a podporou k vašim cílům a životnímu naplnění.

Je všeobecně známo, že prostor, ve kterém žijeme ovlivňuje náš rozvoj, osobní i pracovní úspěch anebo naše vztahy z celé 1/3. Někdy stačí přesunout kus nábytku a hnedle se cítíme lépe a někdy musí nastat větší změna. Ty často přichází ruku v ruce s našimi většími životními změnami.

Pokud chcete vědět jak na textilní dekorace, na co si dát pozor, čeho využít a zajímají vás jasná fakta a designérské fígle. Zkrátka jste otevřeni novým možnostem, pak se pojďte inspirovat a podpořit tak nejen sami sebe, ale i celou vaši rodinu v kurzu Staň se designérem textilních dekorací ZDE.

Pokud nemáte čas a chuť se učit a rádi byste využili osobní konzultace pro změny ve vašich domovech, pak vaše cesta povede TUDY.

Jsem mámou dvou úžasných dětí, manželkou báječného muže, nadšená cestovatelka, objevovatelka nových míst, chutí a vůní a expertka v textilních dekoracích – jejich výběru, zaměření a realizaci na míru všech interiérů. Mým královstvím je nejen svět látek, barev a designů, ale i harmonizace prostoru. Propojuji ověřené a osvědčené západní a východní techniky bydlení v jeden smysluplný konstruktivní balíček, který si otevřete přímo doma a objevíte kouzelnou, přirozenou a smysluplnou jiskru harmonizace pro Váš domov. Více než 20 let pomáhám klientům dát jejich oknům příjemný styl a eleganci a radost, pohodu a klid jejich domovům. Ráda pomohu i Vám. Pro více informací se přihlašte na můj IG profil @juuu.cz nebo FB profil @juuu anebo navštivte mé online kurzy či klub - Vědomé tvoření domova
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů