Proč jsem se rozhodla psát blog?

Kdo jsem já?

Jsem nadšenec v prostoru 😊. V každém prostoru vidím obrovský potenciál. Je jen na nás čím ten náš prostor naplníme a kde žijeme.

Baví mě hrát si s barvami v interiéru, cítím drobné nuance v energiích barev a strukturách jednotlivých textilních materiálů.

Hravě spojuji záměr klienta v interiéru společně s energií prostoru a jeho vybavením.

A co je konkrétně mou prací nebo chcete-li posláním?

Téměř 20 let je mým královstvím svět textilních materiálů a následná kompletní výroba dekorací, tedy záclon, závěsů, přehozů, polštářků a dalších dekorací přímo na míru každému prostoru.

Propojuji jemnost textilních materiálů s funkčností a praktičností konkrétních závěsných systémů a to tak, aby se klient mohl jen bavit, časově ho výběr a zajištění všech nutných potřebných kroků nezatížil a cítil se jednoduše jako v bavlnce.

Společně s týmem spolupracovníků dáváme  prostoru za pomoci textilních dekorací a závěsných systémů – jednotlivých struktur, barev a vzorů nový nádech a novou energii, díky které jsou životy klientů hodnotnější.

Divíte se jak to? Jakože kvůli nové zácloně je život hodnotnější?

Ano, je tomu tak!

Stejně jako si kupujete nové oblečení, které už vám není nebo se vám nelíbí nebo si chcete udělat radost a cítíte se v novém lépe, tak je to i s prostorem kolem Vás - je mu prostě lépe, odlehčeně, rozjasněně a tím následně i Vám.

A tedy proč píší blog?

Protože jsem za téměř 20 let praxe nasbírala tolik hodnotných informací, které potřebuji smysluplně vypustit 😉…

  • aby se Vám v domech a bytech krásně žilo a mohli jste naplno užívat život se svými blízkými a přáteli
  • aby návštěvníci hotelů a dalších ubytovacích zařízení měli co nejpříjemnější pobyt a cítil se opečováváni ve svých „přechodných domovech“
  • aby se Vám v kancelářích, hotelových lobby či dětem ve školách lépe trávil čas a dobře se všichni soustředili na svůj záměr, protože k tomu ke všemu dekorace jednoznačně prospívají.

Den co den se setkávám s novými lidmi, kteří řeší stále stejné problémy. Jsou unaveni ze stálého ježdění, vyptávání se, hledání informací a případného nakupování dekorací, které nakonec nesedí a musí se přešívat či měnit. Jsou prostě a jednoduše ztraceni v množství nabídek, neumí si okna správně zaměřit a neví, jaký typ dekorace je vhodný a kde si dekorace nechat ušít.

Pokud i vy považujete toto za skličující nebo chytře chcete tomuto pocitu/ momentu předejít a přejete si v klidu od Vašeho počítače, telefonu či tabletu udělat si jasno, jaké dekorace jsou právě pro Vaše okna vhodná, jaké jsou možnosti a jak si usnadnit výběr a jednoduše zrealizovat dekorace oken bytu či domu, pak jste na správné adrese.

Každý z nás chce být prospěšný a jak už jinak než nabytými dovednostmi , získanými zkušenostmi a citlivým a vstřícným přístupem.

A toto je má dovednost a schopnost.

Dělám svou práci s radostí a lehkostí. Zároveň neustále své projekty rozšiřuji a budu ráda všechny získané zkušenosti a dovednosti předávat a nadále s Vámi všemi sdílet. Tudíž se máme společně na co těšit. 

Pokud Vás toto téma zajímá, zůstaňte ve spojení. Projděte si jednotlivé články a inspirujte se fotkami a radami z předešlých realizací nebo si přečtěte některý z mých e-booků anebo se můžeme setkat osobně při konzultaci.

s láskou k interiérům

Iva

Jsem mámou dvou úžasných dětí, manželkou báječného muže, nadšená cestovatelka, objevovatelka nových míst, chutí a vůní a expertka v textilních dekoracích – jejich výběru, zaměření a realizaci na míru všech interiérů. Mým královstvím je nejen svět látek, barev a designů, ale i harmonizace prostoru. Propojuji ověřené a osvědčené západní a východní techniky bydlení v jeden smysluplný konstruktivní balíček, který si otevřete přímo doma a objevíte kouzelnou, přirozenou a smysluplnou jiskru harmonizace pro Váš domov. Více než 20 let pomáhám klientům dát jejich oknům příjemný styl a eleganci a radost, pohodu a klid jejich domovům. Ráda pomohu i Vám. Pro více informací se přihlašte na můj IG profil @juuu.cz nebo FB profil @juuu anebo navštivte mé online kurzy či klub - Vědomé tvoření domova
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů