Důvěra jako bonusový materiál aneb jeden dílek puzzle

Už od mala jsem měla ráda stavění puzzle a ráda je stavím i se svou dcerou a mamkou dodnes, uklidňuje mě to.

Většina lidí nám říká, jak u toho můžete vydržet tak dlouho, co je na tom zábavného?

Poskládání celého toho vybraného obrázku dá samozřejmě velkou práci a pro úspěch je třeba notná dávka vytrvalosti a houževnatosti. Ale připadá mi to jako tvoření jiného světa, mimo naši realitu (takové trošku cestování, které je ostatně také mou velkou vášní).

Když mi bylo asi 8 let, měli jsme malého pejska, pudlíka. Byla to divoška – takový bílý anděl s drobným čertíkem v těle. Když měla radost, běhala jak o závod, jak smyslů zbavená a my jsme se tomu všichni smáli. Jednou jsme přišli na návštěvu ke strejdovi, který také rád stavěl puzzle a měl zrovna na zemi (nikam jinam se to totiž nevešlo) rozestavěné puzzle cca 5000ks (možná i více). Byla to krásná loď na rozbouřeném moři, takový ten obraz plný emocí, kde přechází jedna barva v druhou a jejich jemné odstíny se navzájem prolínají. Opravdu krásný obraz, měl jej skoro celý postavený a stavěl to jistě měsíce. Náš milovaný pejsek se k němu radostně vrhl, začal skákat a běhat a  dál si to jistě dokážete představit – puzzle lítaly vzduchem a všichni křičeli a snažili se pejska odchytit. Pomoooc … Myslela jsem, že umřu strachy, ještě dneska to vidím, jako živé. Kolem strejdy létaly, samozřejmě zcela pochopitelně, hromy a blesky. No, nic náš pejsek to přežil a strejda taky :-).

Dnes, když jsem u zákazníka dekorovala okna, tak jsem si uvědomila, že i moje práce je jedno velké možná i 5D puzzle :-). Puzzle, které vytvoříme ve svých představách společně s klientem, je plné drobných střípků, které se musí sestavit. Já ho postupně společně s techniky, výrobci materiálů, dopravci, švadlenami, čalouníkem zrealizujeme za přispění spousty dalších drobných faktorů. Všechny dílky musí zapadnout přesně tam, kam mají, aby se pak ve vší spokojenosti mohl rozzářit úsměv ve tváři klienta.

A jeden z těch dílků, bez kterého by to rozhodně nešlo je důvěra. Ta obrovská důvěra, se kterou mne klienti pouští do svých domovů. Ať už interiér slouží k jejich relaxaci, práci, rodinnému odpočinku nebo pro přátelská setkání, je to jejich svět, který mi s důvěrou svěřují. Jsem za to opravdu vděčná, stejně tak za své spolupracovníky, protože rosteme společně …

Takže výzva pro dnešní den – tvořme všichni s radostí a nadšením, jděme vstříc výzvám, inspirujme se a hlavně, důvěřujme si.

S radostí a přáním krásného dne Vám děkuji

Iva

Jsem mámou dvou úžasných dětí, manželkou báječného muže, nadšená cestovatelka, objevovatelka nových míst, chutí a vůní a expertka v textilních dekoracích – jejich výběru, zaměření a realizaci na míru všech interiérů. Mým královstvím je nejen svět látek, barev a designů, ale i harmonizace prostoru. Propojuji ověřené a osvědčené západní a východní techniky bydlení v jeden smysluplný konstruktivní balíček, který si otevřete přímo doma a objevíte kouzelnou, přirozenou a smysluplnou jiskru harmonizace pro Váš domov. Více než 20 let pomáhám klientům dát jejich oknům příjemný styl a eleganci a radost, pohodu a klid jejich domovům. Ráda pomohu i Vám. Pro více informací se přihlašte na můj IG profil @juuu.cz nebo FB profil @juuu anebo navštivte mé online kurzy či klub - Vědomé tvoření domova
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů