Krásné svátky, úžasný konec roku a kouzelný celý rok 2020

A zajímá Vás jaká barva byla zvolena barvou roku 2020?

V příštím roce bude in „Tranquil Dawn“, což ve volném překladu znamená klidné svítání. Jedná se především o pudrově zelenkavou barvu, nicméně budou „in“ různé tony zelených a modrých odstínů.

Textilní dekorace mohou být v interiéru jednoznačným magickým kouzlem a zároveň mocnou zbraní, díky které můžete nastavit i zastavit 😊 vhodný proud energií. Osvěžte barvy různými „živými“ vzory třeba rostoucích květin a Váš interiér se Vám odvděčí spoustou energie.

Představte si vandráka v těch neotrhanějších šatech a za chvíli, jako mávnutím kouzelného proutku změna v kultivovaného elegantního může.

Ten samý muž, ten samý den a změna k nepoznání. Co si myslíte? Kdo má větší šanci na úspěch v práci, ve vztazích, v komunikaci …?

Jak se cítíte vy, když si koupíte novou sukni, kalhoty či boty. Jistě „se rozsvítíte“, to nadšení z nového a krásného Vás pohladí na duši a zablýskne se jiskra v oku každičkému z vás …

A to samé se děje s energií Vašeho prostoru. Kde trávíte maximum svého času a jaký prostor Vás hmatatelně a každodenně ovlivňuje? Zamyslete se, co by to chtělo nový polštář, záclonu, římskou roletku anebo ???

Stejně jako vy i váš domov si zaslouží novou jiskru a Vaše hvězda štěstí Vás bude doprovázet každičký den.

Právě konec roku se stává časem rozjímání a plánování. Co se vám letos povedlo a jaké máte cíle v příštím roce? I malou změnou interiéru se dají dokázat velké věci. Podpořte rodinné zázemí ať vám všem přináší v tom příštím roce radost, pohodu a klid a podporuje vaše zdraví. Na cestě k té nejlepší volbě Vám může být nápomocen můj e-book Co potřebujete vědět než si obléknete okna aneb ušetřete drahocenný čas a peníze.

V příštím roce plánuji spousty novinek a i výukových akci, takže se máte na co těšit a já se budu těšit spolu s Vámi na milá setkání.

s láskou Iva

Jsem mámou dvou úžasných dětí, manželkou báječného muže, nadšená cestovatelka, objevovatelka nových míst, chutí a vůní a expertka v textilních dekoracích – jejich výběru, zaměření a realizaci na míru všech interiérů. Mým královstvím je nejen svět látek, barev a designů, ale i harmonizace prostoru. Propojuji ověřené a osvědčené západní a východní techniky bydlení v jeden smysluplný konstruktivní balíček, který si otevřete přímo doma a objevíte kouzelnou, přirozenou a smysluplnou jiskru harmonizace pro Váš domov. Více než 20 let pomáhám klientům dát jejich oknům příjemný styl a eleganci a radost, pohodu a klid jejich domovům. Ráda pomohu i Vám. Pro více informací se přihlašte na můj IG profil @juuu.cz nebo FB profil @juuu anebo navštivte mé online kurzy či klub - Vědomé tvoření domova
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů