objednávka členství v klubu - roční

VĚDOMÉ TVOŘENÍ DOMOVA

 • ANO
  Objednávám si roční členství v klubu VĚDOMÉ TVOŘENÍ DOMOVA.
 • ANO
  Vím, že jako dárek obdržím domácí harmonizační set s překvapením.
 • ANO
  Vím, že v průběhu svého členství mám možnost využít 30min. online konzultace.
 • ANO
  Vím, že pokud zjistím, že tento klub není nic pro mě, mohu do 7-mi dní od startu klubu požádat o vrácení peněz v plné výši a bez otázek dostanu peníze zpět.

VYPLŇTE NÍŽE PEČLIVĚ SVÉ ÚDAJE

Upozornění pro Slovensko: Pokud chcete fakturu vystavit na firmu a nejste plátce DPH, vzniká vám vystavením faktury povinnost stát se identifikovanou osobou a musíte mi následně dodat své IČ DPH. Pokud identifikovanou osobou nejste nebo se jí stát nechcete, doporučuji koupit si e-book na fyzickou osobu nepodnikatele. 

S firmou Juuu a hlavně s její majitelkou paní Ivou jsem byla maximálně spokojená. Paní Ivě jsem, po telefonické komunikaci, zaslala fotky jednotlivých místností. Se vzorníky látek a ukázky závěsného systému dorazila k nám do domu, kde vše zaměřila, vysvětlila a doporučila typ látek. Celková realizace byla velmi rychlá, precizní a dokonale odvená. Výsledek je perfektní!!!! Vřele všem doporučuji. Za nás maximální spokojenost.
Lenkamateřská dovolená
Záclony a závěsy jsem vybíraly spolu s Ivou, aby se hodily do interieru a mým požadavkům (zabývám se Feng Shui, a tak jsem chtěla mít v záclonách zachycený i tento rozměr). Když jsem se dočkala (s partnerem jsme vedli "dialog" a po 3 letech se záclonami souhlasil), tak výsledek předčil moje očekávání, závěsy Blackout - spánek je kvalitnější, protože bydlíme v 1. patře a měli jsme tam jen žaluzie, tak pouliční lampy svítily přímo do oken, tak teď tam máme konečně i tmu. Zároveň se přidal i pocit bezpečí, že skrz žalůzie je do bytu vidět, ale přes záclony ne. Taktéž zmizela vnitřní ozvěna. A v neposlední řadě mám pocit jako "na zámku", kdy dcery mají oranžový pokoj, poté se přesouváme dál do "růžového pokoje". Moc děkuji Ivě za její péči, kdy naprostá dochvilnost domluveného času s technikem, už byla jen třešinka na dortu.
Jana freelancer a sportovec
Iva je profesionálka po všech stránkách - vše vysvětlí, případně sdělí své doporučení, společně zkoušíte barvy a materiály ze vzorníků a se svou partou vše připraví přesně tak, jak bylo domluveno. Jsem naprosto spokojená nejen s krásnými vkusnými římskými rolemi, ale také s polštářky, které doladily místnosti k dokonalosti. Vřele všem doporučuji.
Andrea Šatopletovákoučka a psychoterapeutka www.andreasatopletova.cz

Rád/a byste se na cokoli zeptali? Potřebujete poradit?

Napište mi na drozdova@juuu.cz, ráda Vám pomohu.