meditace

PROBUZENÍ A PODPOŘENÍ KREATIVITY

Pojďme si nejdříve říci, co to vlastně meditace je. 

Zjednodušeně řečeno je meditace formou prohlubování soustředění směrem dovnitř, do vašeho těla, do vaší mysli. Je vlídným zastavením v dnešním rychlém světě a je blahodárnou živou vodou pro váš nervový systém, vaši mysl a samozřejmě i vaše tělo.

A proč právě já? 

Na to se už dávno neptám. Věci se dějí a nevyužít možností, které k nám přichází by byla věčná škoda. Zároveň bych vás nerada připravila o krásné prožitky, které již vaši předchůdci s meditací zažili. Ve svém životě, i v tom pracovním, jednám velmi intuitivně a tak možná proto právě já.

V každém případě, pokud se zeptáte jakéhokoli člověka, který se ocitne na sklonku života, co ho nejvíce v životě mrzí anebo co by udělal jinak. Valná většina vám řekne, že je nemrzí, co v životě udělali, ale právě to, co v životě nezkusili a neudělali.

Co je přesně KREATIVITA?

Je to schopnost tvoření, při kterém projevujete svou vynalézavost, svou jedinečnost, originalitu a může vás dovést od jemných životních prožitků, na které nikdy nezapomenete, přes nové projekty, zajímavé nápady, až třeba k vytvoření výjimečného díla.

Proč byste si měli pouštět právě mou meditaci PROBUZENÍ A PODPOŘENÍ KREATIVITY?

Tato meditace je velmi jemná, zároveň zajišťuje velmi hluboké uvolnění a zvědomění si vlastního těla. Trvá pouhých 11minut, ale její jemné strunky něžně pohladí široké spektrum vašich nervových zakončení a s podporou vás zhoupnou vpřed, právě tam, kam máte jít. Velkorysost a láskyplnost je cesta k nekonečné hojnosti a i ta právě s kreativitou úzce souvisí.

NIC NERISKUJETE, MŮŽETE JEN ZÍSKAT ...

Hlavní aspekty MEDITACE PROBUZENÍ A PODPOŘENÍ KREATIVITY

 • uzemnění
  Všechnu načerpanou moudrost v průběhu meditace budete moci použít i ve své běžné realitě.
 • pouštění kontroly
  Má-li kreativita vzniknout, musí být uvolněny všechny myšlenky, názory a naučené návyky. Tímto prožitkem tak padá jakákoli překážka pro následné přirozené a volné vypuštění získané kreativity postupem času.
 • moudrost Matky Země
  Tvoření, inspirace a zrození nových projektů a nápadů přímo z Matky Země ve spojení s obohacením vaší přirozené síly. Zároveň podpora ukončení všeho starého a již nesloužícího ze svého života a to jak všeho hmotného, tak i nesloužících návyků či projektů.
 • vytrvalost
  Podpora silného aspektu podpory vytrvání a sebedůvěry na své vlastní cestě.
 • uctění rodu a celé rodové linie
  Načerpání síly rodu a jemné uctění rodových linií.
 • uzemnění duchovních aspektů
  Meditace je protkána jemnými nitkami podpory inspirace shůry / z Vesmíru.
 • probuzení vnitřní moudrosti
  Uvědomění si sebe sama a zastavení se v klidu a ve vlastní moudrosti.
 • jemnost
  Jemná práce se sexuální energií a hojností, která úzce souvisí právě s naší kreativitou.
 • sdílení
  Nastavení si přirozeného aspektu sdílení ostatním a nastavení rovnováhy mezi přijímáním a dáváním.
 • uvědomění
  Uvědomění sebe sama a zvědomění vděčnosti k sobě s podporou bezpodmínečné lásky.
 • nová zkušenost
  Nabytí zkušenosti a prostoupení zkušenosti do každé buňky těla.

Pouze 11 minut vašeho života, pouze 11 minut z vašeho dne.

A jakou má meditace PROBUZENÍ A PODPOŘENÍ KREATIVITY cenu?

Tvoření a kreativita je naší přirozenou součástí, vždy byla a bude kořením napříč celým spektrem našich činností, naší práce i vztahů, zkrátka celého života.

Pokud vám chybí, cítíte se vyčerpaní. Můžete se cítit, jakoby vás někdo zasadil mezi dunami písku a čekal až bez vody a péče vyrostete. Můžete se cítit vyprahle, bez náboje a sil.

Každý den bez špetky tvoření a kreativity může být jen dalším z nudných dní, kdy se vám nedaří posunout dále anebo jen s příliš velkým vynaložním sil.

A co když jde každý následující den prožít s lehkostí a radostí? Třeba stačí jen málo ...

Kolik tedy meditace stojí?

Meditace za mnou přicházela a pronásledovala mě celý jeden rok. Téměř každý den, nejdříve jemně, později silněji aktakovala mou mysl, až se mi o ní i zdálo a já ji s láskou pro vás vytvořila. 

A tak je i její cena symbolicky 365,- Kč včetně DPH.

Vy na ni však rok čekat už nemusíte, je pro vás připravena právě teď. A na co tedy čekat. Každý den je darem a zázraky se dějí, jen když jim to sami umožníme.

Velmi si vážím Vaší přízně a proto máte ode mě jako dárek možnost vrácení peněž do 7-mi dní od objednávky pro případě, že shledáte meditaci pro Vás nepodporující.

Třeba je právě teď čas dát prostor něčemu novému, třeba je právě teď čas, dát prostor sobě před ostatními, třeba je právě teď čas se nechat inspirovat ...

A vlastně kdy jindy, když ne teď?

A co všechno je vlastně možné?

Kdo to zkusil, nechce přestat ...

Meditace je moc hezká a jemná, podobenství je nádherné. Moc se mi líbí, že jako podklad je jemná uvolňující hudba. Váš hlas je velmi jemný a uklidňujícíí, stejně jako celá meditace. děkuji
Petrapodnikatel
Jedním slovem nádhera. Meditace, kterou jsem měla možnost slyšet a prožít mě dostala do krásného uvolněného stavu, ve kterém jsem se stala stromem a byla jsem naplněná krásnou korunní barevnou inspirací. Prostor, který byl věnován podpoře růstu mě naplnil štěstím a já teď pokaždé, když jdu tvořit, objevím v sobě tu správnou sílu a lehkost, která mě doprovází. Moc děkuji za sdílení něčeho, co je v tomto období lékem pro duši a něčím, za čím se budu ráda vracet.
Kristýnapedagog

Pokud zvažujete absolvovat kurz VĚDOMÉHO TVOŘENÍ PROSTORU anebo jeho rozšířenou část STAŇ SE DESGINEREM TEXTILNÍCH DEKORACÍ, pak tato meditace bude jeho bonusovou součástí.

Cesta k informacím o kurzu ZDE.