5 základních klíčů k úspěšné realizaci textilních dekorací

Jaká je Vaše vysněná dekorace? Jak si obléknout okna, aby dekorace byla funkční, měla jiskru a náboj, který Vás pohladí každý den?

Spojit praktičnost a funkčnost s novými trendy a designem v souladu s celým interiérem se může zdát být leckdy oříškem.

V podstatě je to jednoduché – stejně tak, jako chodíte do práce ve společenské obuvi, na procházku do města si vezmete nejraději streetovou obuv a na běh použijete boty běžecké, jsou i rozdílné typy dekorací, které zastávají svou funkci a je dobré tyto funkce znát a maximálně tak využít kapacity, které nám nabízí. 

Stáhněte si můj e-book zdarma5 základních klíčů k úspěšné realizaci textilních dekorací a udělejte si jasno v tom nejlepším výběru typu a provedení dekorace a závěsných systémů právě pro Vás. Najdete v něm lety prověřený ideální postup realizace textilních dekorací především oken a několik inspirativních fotografií z projektu proměn PŘED a PO a to vše z klidu Vašeho domova nebo kanceláře. Dejte si Váš oblíbený nápoj, udělejte si klidnou siestu a můžete začít :-).

Pokud budete mít jasno ve volbě typu a provedení dekorace, máte hotovo tak na 50%.

Dalších 25% úspěchu je jednoznačně nutno přiřknout správnému zaměření dekorace a montáži závěsných systémů. Nechte se hýčkat a poradit si od odborníků a okna si před ušitím nechte zaměřit nebo se poraďte s expertem, jak správně měřit. Brzy připravím i tento manuál 😊, v případě dotazů mě samozřejmě neváhejte kontaktovat na drozdova@juuu.cz.

Posledních 25% úspěchu musíme nechat preciznosti ušití, tedy zhotovení dekorace. Způsob ušití dekorace je přímo závislý na výběru závěsného systému. I zde platí jasná pravidla, která by se měla dodržet. I na drobnostech záleží! Šití bytového textilu je jednoznačně „samostatnou disciplínou“. Bohužel neodborným ušitím, může být krásný a mnohdy i cenově nákladný materiál zmařen. Pokud neznáte šikovnou švadlenu, ptejte se ve Vašem obchodě bytového textilu nebo můžete kontaktovat přímo společnost Juuu, kde Vám mile rádi poradíme a zprostředkujeme i tuto službu juuu@juuu.cz .

V každém případě dejte na svou intuici, mnohdy ta první volba bývá ta správná. Nechte si dostatek času a nikam nespěchejte a veškerý materiál si vyzkoušejte v daném interiéru.

Přeji Vám správnou volbu, radost a lehkost při výběru a spoustu inspirace na Vaší cestě k útulnému domovu.

Krásný den Iva

Jsem mámou dvou úžasných dětí, manželkou báječného muže, nadšená cestovatelka, objevovatelka nových míst, chutí a vůní a expertka v textilních dekoracích – jejich výběru, zaměření a realizaci na míru všech interiérů. Mým královstvím je nejen svět látek, barev a designů, ale i harmonizace prostoru. Propojuji ověřené a osvědčené západní a východní techniky bydlení v jeden smysluplný konstruktivní balíček, který si otevřete přímo doma a objevíte kouzelnou, přirozenou a smysluplnou jiskru harmonizace pro Váš domov. Více než 20 let pomáhám klientům dát jejich oknům příjemný styl a eleganci a radost, pohodu a klid jejich domovům. Ráda pomohu i Vám. Pro více informací se přihlašte na můj IG profil @juuu.cz nebo FB profil @juuu anebo navštivte mé online kurzy či klub - Vědomé tvoření domova
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů