HARMONY VIBE - vizualizace

Jmenuji se Iva Baťka Drozdová a mou velkou radostí je sdílet s Vámi svou více než 20-ti letou praxi.

Mojí největší životní vášní je okouzlení životem a zažehnutí tohoto plamínku u ostatních pomocí inspirace, harmonizace, ladění a léčení interiérů.

HARMONIZACÍ vnějšího chrámu - tedy prostoru okolo nás, je totiž možné jednoduše podpořit SOULAD toho našeho chrámu vnitřního - našeho těla, ducha i mysli.

JSEM DESIGNÉRKOU SOULADU SMYSLŮ.

Prostor okolo nás je naší prodlouženou rukou.

Můžeme ho “jen” užívat anebo se nechat podpořit napříč všemi oblastmi života. Následováním jednoduchých kroků v prostoru můžeme otevřít energetické portály pro splnění našich přání, nejniternějších snů a podpořit manifestaci našich záměrů.

NA KONCI NA TEBE ČEKÁ DÁREK!

MÁŠ NĚJAKÉ TAJNÉ PŘÁNÍ?

  • Chceš víc? Ale nemůžeš se rozpůlit …
  • Nebo nechceš už vůbec nic. Jen chvíli klidu …
  • Chceš rozkvést? Ale přes všechny ty povinnosti na nějaké kvetení není čas …

Hmmm, všechny květiny kvetou jenom nějakou část roku. Je přirozené, že to není 365 dní v roce, ale všechny potřebují 365 dní v roce podporu ve formě výživy. Někdy to vypadá, že nerostou a nedělají zdánlivě vůbec nic, ale přesto se i v tomto čase dějí velké věci.

A TAK JE TO I U TEBE A HLAVNĚ OKOLO TEBE.

Stejně jako si rostlina bere výživu z okolní země a nechá se podpořit vším, co se jí nabízí. Stejně my přirozeně potřebujeme podporu z okolního prostoru. Sami to všechno zvládnout nemusíme, můžeme se nechat hýčkat tím neviditelným „ničím“ a přesto „něčím“ velmi mocným a silným okolo nás.

CÍTÍŠ TU ÚLEVU?

NEJSI NA TO SAMA.

 

A toto uvolnění je klíčem pro Tvá tajná přání a plnění snů.

Chce to soulad v uvolnění a uvolnění v souladu.

  • Co když část svého nákladu opravdu můžeš odevzdat. Prostě odložit ten nacpaný batoh ze zad a cítit se každý den lehčí.
  • Co když můžeš přijít domů nebo do své kanceláře a jednoduše pocítit vyživující klid a z tohoto klidu pak tvořit. A nejen ty, ale i Tvé děti a manžel a společně můžete prožívat harmonický soulad, ať už jste si v průběhu dne každý žili ten svůj vlastní jedinečný příběh.
  • Představ si, že prostě kveteš od rána do večera a i když je čas vegetačního klidu, tak si to zkrátka užíváš, protože víš, jak se podpořit buď uvnitř anebo zvenčí.

VNITŘNÍ SPOKOJENOST A VITALITA JE TOTIŽ NEJEN NAŠÍ ZODPOVĚDNOSTÍ, ALE MAGNETEM DÍKY, KTERÉMU SI  MŮŽEME PŘITÁHNOUT COKOLI.

Nejsi na to sama. Tady máš ode mě DÁREK, který Ti mnohé napoví.

vizualizace HARMONY VIBE

Vyplň svůj email a vizualizaci HARMONY VIBE obdržíš mávnutím proutku do své mailové schránky.